Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Je tu někdo, kdo žije u severního pořeží (Asturie, Kantabrie,..)?  (Přečteno 3938 krát)
Radimir



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Listopad 15, 2023, 11:44:50 am »

Čím dál víc mě láká Španělsko. Španělský jsem se učil hodně, ale musel bych oprášit. Jelikož jsem příležitost jet na vlastní pěst už promrhal, mám již rodinu, nezbývá mi moc možností, jak se tam uchytit. Jelikož jsem schopen sehnat, nějaký kapitál, napadlo mě nakoupit nějaké apartmány a pronajímat turistům. Turisticky atraktivní je ale jih - Malaga, Alicante.. Mě ale láká ten sever. Hledám někoho, kdo by byl schopen poradit, zda to má smysl. Četl jsem si o turismu v této oblasti a prý nic moc. Pro Čechy téměř nedostupná destinace na dovolenou. Budu rád za každý názor. Klidně bych i pracoval, ale musím živit 2 děti. V Česku pracují ve státní správě, takže nic moc.. děkuji
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Spanelsko.es © 2024
Milujeme Španělsko - Ze Španělska o Španělsku, česky i španělsky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Španělsku - Španielsku.
Pokud jedete z nebo do Španělska - spolujizda autem vám ušetří náklady na cestu.

autostop| Zahnarzt München